Telewizja przemysłowa Legionowo
Monitoring Legionowo
Kamery Legionowo
Alarmy Legionowo

Oferujemy kompleksowe rozwiązania od projektu aż po przez dobór urządzeń, instalację, wsparcie techniczne, serwis i konserwację według indywidualnych wymagań:

  • SYSTEMÓW TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ – Monitoring – (CCTV)

Tworzenie od podstaw nowych jak i modernizowanie obecnych systemów CCTV.

Montaż kamer do monitoringu (obraz jakości od zwykłego systemu analogowego 600 TVL aż po przez FULL HD system AHD, AHD2, HD-TVI, HD-CVI - FULL HD do nawet 4K w  – zależnie od możliwości finansowych) - montaż systemu monitoringu na sprzęcie znanych firm.

Instalowane przez nas rejestratory ułatwiają podgląd obiektu z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu, sieci WAN/LAN. Nasze rejestratory umożliwiają podgląd na urządzeniach mobilnych- smartfonach, tabletach. Dajemy gwarancje i pomoc w serwisowaniu sprzętu oraz pomoc w bieżącej obsłudze sprzętu.

  • SYSTEMÓW ALARMOWYCH – Systemów sygnalizacji włamania i napadu – (SSWiN)

Jeżeli Twój system alarmowy nie działa prawidłowo lub chcesz go zmodernizować lub unowocześnić skontaktuj się z nami zapewniamy bezpłatną: wizję lokalną, doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich urządzeń.

Wykonujemy systemy alarmowe oparte na urządzeniach wiodących producentów w konkurencyjnych cenach i bezkonkurencyjnej jakości!Zapraszamy do naszego biura w Legionowie - kontakt tel. 884-333-222 (pon-pią 9-17)

Zapraszamy do współpracy!